Witam,

Dziękuję, że tutaj jesteś.

Informacje, które tu zamieszczam dotyczą moich działań zawodowych i pasji  odkrywania.

W centrum mojego zainteresowania jest CZŁOWIEK. Moim zamierzeniem jest prezentować własne i cudze refleksje na temat możliwości rozwoju, uczenia się i dokonywania zmian w różnych obszarach funkcjonowania ludzi,  zarówno w organizacjach jak i poza nimi.

Dużo miejsca poświęcam odkrywaniu w jaki sposób ludzie potrafią pasjonować się w życiu tym, co robią . Jak utrzymują motywację do pogłębiania lub przekraczania granic swoich możliwości  w tym, co staje się ich misją i celem. Interesuje mnie, czy zawsze w efekcie lub gdzieś po drodze doznają poczucia sukcesu. Na ile mają gotowość do oddania się temu, jak dokładnie myślą o tym,  co nadaje sens ich życiu. Jak się uczą i na ile umiejętność konsekwentnego oddania pasji potrafią przenieść  na inne płaszczyzny życia.

Na stronie znajdują się prezentacje realnych ludzi i ich sposobów na realizacje siebie w pasji oraz propozycje projektów szkoleniowo – rozwojowych, których celem jest  wsparcie w odkrywaniu indywidualnego sposobu realizacji siebie, swoich zamierzeń  w zawodowych i osobistych rolach.

Stałą inspiracją  w moim życiu są dzieci, które dostarczają mi wyzwań, wspierają motywację i uczą życia na nowo.  To właśnie one pokazują, co jest w życiu ważne,  stanowiąc  barometr równowagi  szaleństwa i rozwagi. Także dzięki nim i dla nich stworzyłam kilka ważnych projektów.

Zapraszam

Aneta Baczyńska – Rostkowska