Pracując w branży szkoleniowej od 1997 roku  wiem  jak ważna jest osoba trenera – jego wysokie kompetencje, charyzma i dopasowanie do Uczestników. Rynek dostarcza wielu fachowców, uzdolnionych Trenerów,  Coachów  i Konsultantów.

Dziś nie wystarczają wysokie kompetencje  zawodowe i doświadczenie  – liczy się osoba, której Firmy powierzają rozwój swoich pracowników,  doradztwo w kluczowych kwestiach  oraz cena jaką są w stanie zapłacić z korzyścią dla obu stron.

W swojej karierze zawodowej pracowałam z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Dziś oprócz kontynuacji swojej trenerskiej pasji chcę,  aby do ich grona dołączyli także nowi – młodzi, pełni pasji i zaangażowania, których od tych najlepszych odróżnia  brak rutyny i pasja w działaniu. Ich zasoby to elastyczność, gotowość do  podejmowania wyzwań i zaangażowanie. Są pasjonatami swojej pracy, ciekawi innych ludzi,  ich oczekiwań i celów. Dlatego oprócz własnej propozycji szkoleń prezentuję zakres tematyczny, który może być  realizowany przez innych, sprawdzonych trenerów.

Prezentowana oferta zawiera najważniejsze obszary szkoleń w jakich poruszam  się realizując projekty szkoleniowe i doradcze.

Chcąc w pełni odpowiedzieć na Państwa oczekiwania, w swoich działaniach opieram  się na realizacji projektów na miarę. To też oznacza, że wszystkie programy, jakie kryją się pod podanymi nazwami w swoim założeniu mają prezentują jedynie podejście do tematu, które może być punktem wyjścia do dalszych ustaleń.

W ramach współpracy gwarantuję:

  • Działanie  w ukierunkowaniu na realizację celów Firmy
  • Dopasowanie do kultury organizacyjnej, norm i procedur Firmy, Organizacji
  • Dopasowanie do potrzeb Uczestników
  • Orientację na spełnienie oczekiwań i budowanie satysfakcji ze współpracy

Zapraszam do zapoznania się z propozycjami